Оплата і доставка

Після замовлення товару та узгодження всіх питань з менеджером, необхідно сплатити вартість замовлення у 100% розмірі.
Кожний клієнт сайту  «https://family-torg.com.ua» може вибрати найзручніший спосіб оплати:
через Приват-24, картками Viza, Mastercard, термінали у відділеннях Приват Банку;

  • готівкою, під час отримання замовлення у відділенні перевізника (накладений платіж);
  • банківський переказ.
  • Сервіс Приват-24, дозволить розрахуватися, не виходячи з дому, це зручно та надійно, необхідно  лише сплатити 0,5% від перерахованої суми і ваше замовлення буде відправлено за вказаною адресою.

Якщо ви вирішите скористатися способом готівкового розрахунку – така процедура займе більше часу, але ви будете впевнені в надійності. Єдиним недоліком цієї послуги залишається оплата зворотної відправки коштів за рахунок клієнта, розмір якої встановлює перевізник.
Банківським переказом можливо оплатити надісланий на ел. пошту рахунок-фактуру.
Оберіть найкращого перевізника
Всі замовлення відправляються за місцем призначення нашими партнерами-перевізниками, вибір яких на сьогоднішній день великий:

  • Нова пошта;
  • Укрпошта;

Перевізники працюють по всій території України, а відділень з кожним днем стає все більше, оберіть найзручніший спосіб доставки в ваше місто.
Менеджер передає ваше замовлення у відділ відправки, де ще раз все перевіряється, запаковується та відправляється за вказаною адресою, після чого ви отримуєте повідомлення з номер декларації. За допомогою номера декларації, ви легко зможете відстежити місцезнаходження вашого вантажу.
Важливо пам’ятати, що ті замовлення, які сформовані після 16 години, відправляються на наступний день, в зв’язку з графіком роботи перевізників. Доставка здійснюється протягом 1-2 днів.
Сподіваємося на плідну співпрацю та розуміння!